LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 22 354 715

adipiscing business theme

Профессиональный набор и оценка персонала

"​Найдется  множество  людей желающих ездить с тобой в лимузине.  Ты же желаешь видеть рядом с собой людей, которые будут ездить с тобой на автобусе, в те дни когда лимузин не будет доступен" - как-то сказала Опра Уинфри .
Разница между успехом и провалом находится в искусстве создания великолепной команды.  


СТАТЬИ
Šodien, strādājot ar klientu datu bāzes 10-15 gadus veco arhīvu, pamanīju interesantu lietu - daudzas kompānijas, kas vairs Latvijas tirgū neeksistē, kādreiz pašpārliecināti stāstīja, ka nespēj saprast priekš kam vajadzētu „outsource” personāla atlasi, kādēļ kādam par to vēl maksāt.

Latvijas darba tirgū ir pieņemts domāt, ka atsauksme par darbinieku no viņa iepriekšēja darba devēja ir labs instruments, lai uzzinātu par kandidātu un viņa darba gaitām. Atliek tikai sasparoties un piezvanīt uz organizācijām, kuras kandidāts ir norādījis sava CV. Var būt arī „izlauzties” cauri sekretārēm, lai runātu ar vadītāju, tad uzzinātu, kurš nodaļas priekšnieks tieši ir strādājis ar Jūsu kandidātu, uzdot pareizos jautājumus, lai saņemtu patiesu informāciju... Bet principā, jā, vajag tikai saņemties.

Kā norādīt priekšniekam, ka viņam nav taisnība?
Gundega Krakopa
Piektdiena, 2003. gada 31. oktobris
www.apollo.lv

Наши клиенты

Вход на сайт

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0